Myjnie bezdotykowe od strony biznesowej

erii. Można to oczywiście zrobić samodzielnie, ale dla niektórych osób jest to duży problem, zwłaszcza jeśli nie dysponują wystarczającą ilością miejsca. Jakie jest więc inne rozwiązanie? Można zdecydować się na skorzystanie z usł

Myjnie bezdotykowe od strony biznesowej

Mycie samochodu nie musi być problemem

Większość z nas chce, żeby samochód prezentował się atrakcyjnie, a to oznacza konieczność regularnego czyszczenia jego karoserii. Można to oczywiście zrobić samodzielnie, ale dla niektórych osób jest to duży problem, zwłaszcza jeśli nie dysponują wystarczającą ilością miejsca. Jakie jest więc inne rozwiązanie? Można zdecydować się na skorzystanie z usług profesjonalnej myjni samochodowej, która dysponuje odpowiednim zapleczem technicznym. W myjniach dotykowych najczęściej niezbędne jest posiadanie drobnych, którymi płaci się w automacie. Myjnie bezdotykowe natomiast zazwyczaj są obsługiwane przez wyspecjalizowanych pracowników, którzy mają na ten temat odpowiednią wiedzę.


Urządzenie zużywa tylko 4 litry wody

Urządzenie zużywa tylko 4 litry wody przez godzinę, co daje 90% oszczędność w stosunku do wysokociśnieniowych urządzeń wodnych.

Ciśnienie wylatującej pary u wylotu dyszy waha się w granicach 6-10 atmosfer. Wystarcza to, żeby para wniknęła głęboko w czyszczoną powierzchnię lub dotarła do zakamarków urządzenia, gdzie dostęp jest bardzo utrudniony lub wręcz niemożliwy bez jego demontażu. Jest ono jednocześnie na tyle niskie, że nie powoduje uszkodzenia czyszczonych powierzchni ani rozbryzgu nieczystości na inne elementy otoczenia. Dla porównania, popularnie stosowane myjki wodne pompują wodę pod ciśnieniem powyżej 100 atmosfer.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Czyszczenie_parą


Auto_detailing Detailing wnętrza i kilka faktów z Wikipedii

Detailing wnętrza obejmuje czyszczenie, regenerację i konserwację przestrzeni pasażerskiej oraz bagażnika. Główne procesy dokonywane w procesie detailingu wnętrza polegają na czyszczeniu elementów tapicerskich, podsufitki, kokpitu, wszelkich elementów plastikowych i metalowych. Nacisk kładziony jest na odnowę najdrobniejszych szczegółów i przywrócenie stanu fabrycznego.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Auto_detailing